facebook instagram

Zadzwoń do nas! 518 090 581

0

No products in the cart

facebook instagram

No products in the cart

Faq

Home/Faq

W jaki sposób wygląda wysyłka?

Po dokonaniu zakupu, herbaty są pakowane i przekazywane do firmy InPost, w zależności od wybranej metody, zostaną dostarczone do Państwa domu przez kuriera, lub do najbliższego paczkomatu bądź punktu odbioru.

Co wyróżnia waszą firmę na tle konkurencji?

Z racji tego że prowadzimy mały lokalny biznes, nasze podejście do klienta jest inne. Dla nas najważniejszy jest klient, klientów traktujemy jak dobrych znajomych, obsługujemy z dusza.

Są różne ceny za herbaty w zależności od wagi, dlaczego?

Z racji tego że pakujemy nasze herbaty na chwilę przed wysyłką, zajmuje nam tyle samo czasu spakowanie dużej herbaty jak i małej. Należy do tego doliczyć koszt opakowania. Wszystkie herbaty które u nas zamówicie pakowane są w jednorazowe doypaki, które zapewniają im świeżość i ochronę przed warunkami zewnętrznymi.

Czy można was odwiedzić?

Oczywiście! Zapraszamy serdecznie, nasza obecna siedziba to Żywiec ul. Wesoła 71. By dowiedzieć się więcej zapraszamy na stronę "O nas"

Jak wybrać najlepszą herbatę na prezent?

To nie jest proste pytanie, wszystko zależy od tego kogo chcemy obdarować, Jeżeli chcesz możesz skorzystać z naszej pomocy. po prostu do nas zadzwoń 🙂 518 090 581